Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

Готельний комплекс БЛАГОДАТЬ

Якщо маєте труднощі у виборі закладу або хочете заощадити свій час -звертайтеся до диспетчера. (працює чат та голосовий зв'язок)  >>>>>SiteHeart

 
 
 
 
Шановні  гості !

Ми раді вітати Вас у готельному комплексі "Благодать”, який зведено  у мальовничому закарпатському селі Шаян.
"Благодать” не схожа на звичайний готель. Сучасний готельний корпус вільно та органічно розташувався на просторій галявині. Кожен з номерів обладнано сучасною технікою. А навколо тільки небо, гори, ліс та завжди холодні гірські потічки.


     
Завітавши до нас, один чи з сім’єю, Ви опинитесь у привітному, затишному  світі, де на Вас чекає спокій та відпочинок .В той час коли  легені пеститиме запашне гірське повітря Ви зможете покуштувати смачної мінеральної води в одному з двох цілющих Шаянських джерел. Ними здавна лікують шлунково-кишкові захворювання, хвороби печінки та підшлункової залози .
             Також чимало збадьорить Вас прогулянка на велосипеді по околицях села. Бажаючі можуть зайнятися риболовлею, піти в ліс за грибами, або просто позасмагати біля басейну. А на тих хто полюбляє більш активний відпочинок чекає більярд, спортивна площадка , екскурсії по Хустщині і Закарпаттю. Приємно здивовані будуть і ті, хто полюбляє покататися взимку на лижах. Адже в Шаяні є лижна траса довжиною 200м., а в сусідньому селі Велятино (12 км. від Шаяна) діє підйомник довжиною 600м. Детальніше в розділі: "Дозвілля та екскурсії на курорті". А яке задоволення Ви отримаєте від розпеченої сауни біля якої можна зануритися в крижану ополонку ?!
       
         В нашому привітному краї Ви можете побачити плямистих оленів на фермі в селі Іза або таких птахів як страуси на фермі на околиці м.Хуст. Якщо після цього Ваша жага подорожей буде не вдоволена Ви зможете відвідати дивовижне реліктове гірське озеро "Синевир”, унікальну долину нарцисів біля м.Хуст чи солоні озера в с.Солотвино.
Звісно, що після таких виснажливих прогулянок у Вас розгуляється неабиякий апетит і тоді Вас щиро привітає наш ресторан з терасами. Для Вас приготують гриби, які ви самі зібрали, нагодують вишуканими стравами закарпатської , румунської та угорської  кухні ,пригостять чудовим асортиментом місцевих,  всесвітньо - відомих вин.

     
Гірська природа і комфортне життя у "Благодаті” обов’язково зроблять своє. Додому ви повернетесь омолодженими, повними сил, енергії та натхнення для майбутньої плідної праці.
Здоров’я Вам  великого і міцного.
Приємного відпочинку!----------------------------------------------------------------------------------переглянути ціни в пансіонаті:
проглянути умови проживання:
 

У разі відсутності путівок на проживання у необхідний Вам період часу - не засмучуйтеся.  .Зв'яжіться із диспетчером і попросіть про допомогу у звуковій чи письмовій формі.
Більшість путівок викуповується за квотами для організацій і тому є можливість відкупити їх якщо путівка ще не реалізована остаточно
  >>>>>
SiteHeart

Немає коментарів:

Дописати коментар